Udostępnij
Amerykański Retro całkowicie miedziany żyrandol kryształowy nowoczesne złoto ledowe żyrandole salon Lustre molekularne lampy wiszące na ścianę
Cena
zł117.35 -24 %
zł154.41
Dostępność W magazynie

Obsługi klienta · Jeśli są jakieś problemy z Pakiety Otrzymałeś, najpierw skontaktuj się z nami, zanim zrobisz cokolwiek innego. · · Proszę Nie otwierać Spór przed skontaktowaniem się z nami! · Proszę Nie otwierać Spór przed skontaktowaniem się z nami! · Proszę Nie otwierać Spór przed skontaktowaniem się z nami! · · Spór jest obsługiwany przez urzędnika Pkruczek.pl. Platforma nie jest bardzo profesjonalna w problemach z produktem. Nie mogą pomóc w doskonałym rozwiązaniu problemów, a także długi czas przetwarzania sporów. Zaufaj nam, możemy zaoferować ci satysfakcjonujące rozwiązanie.

Uzyskać więcej rabat

Kliknij, aby kupić kinkiet Dodatkowe usługi: oprawy oświetleniowe i inne towary można kupić w imieniu. Proszę podać zdjęcia produktów i rozmiary.

1: tryb wysyłki: DHL UPS FEDEX TNT EMS China Post:; Globalne statki (z wyjątkiem niektórych krajów lub specjalnych odległych lokalizacji);

Jeśli kupujący wybierze środek transportu, który nie jest odpowiedni dla paczki, sprzedawca jest zobowiązany do jej zmiany.

2: jeśli kupujący nie otrzymał towaru przez długi czas, skontaktuj się ze sprzedawcą na czas. Proszę nie otwierać sporu.

Sprzedawca przetworzy zamówienie za pierwszym razem.

3: zadania odprawy celnej: sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za odprawę celną importu paczki, kupujący jest zobowiązany do odprawy celnej. Kupujący jest zobowiązany do uiszczenia opłat celnych.

Poniżej znajduje się informacja o ochronie praw i interesów kupujących:

1: jeśli kupujący otrzyma paczkę, istnieje pakiet pęknięcia/wady/złe towary pokładzie, proszę do robienia zdjęć produktu na czas, skontaktuj się ze sprzedawcą w celu przetworzenia zamówienia po sprzedaży.

Dziękuję za współpracę.

Życzymy udanych zakupów.

Tagi: zyrandol krysztalowy wiszący, krysztalowy zyrandol, lampa wisząca krople, oświetlenie świateczne, lampa wisząca wisiorek, tello oświetlenie, żyrandol krysztalowy, lampa lustr, lustr luxury, oświetlenie foto.

Kierunek cienia Wiszący
Typ bazowy G9
Cechy luxury
Materiał korpusu Miedziane
Certyfikacja CQC
Żarówki są dołączone Nie
Posiada możliwość przyciemniania Nie
Typ cienia przezroczyste szkło
Wykończenie Polerowana stal
Warranty 1years
Źródło światła Żarówki LED
Numer/Liczba modelu 11.27jf 4.23Q.
Gwarancja 2years
Napięcie 90-260 v
Typ montażu Do montażu podtynkowego
Typ przełącznika Pokrętło
Features luxury
Styl Nowoczesne
Model Number 8.15jf
Nazwa marki FDIK
Źródło zasilania Ac

Napisz opinię

Pokrewne produkty