Udostępnij
55 Mm zestawy żywiczne walczące królestwa Goku model z żywicy samo-montowane TD-2144
Cena
zł35.67 -11 %
zł40.53
Dostępność W magazynie

Instrukcja produktu:

1. Nasz Model produktów to tylko żywiczne elementy z białego filmu, które wymagają polerowania, montażu i barwienia. Są niedokończone i trzeba będzie kupić narzędzia i farby osobno

2. Rozmiar produktu 1/35 wynosi około 50mm wysokości, rozmiar 1/24 to około 75mm wysokości, rozmiar 1/18 to około 90mm

3. Materiał produktu jest międzynarodowo akceptowaną żywicą wysokiej jakości o drobnym kształtowaniu w szczegółach i umiarkowanej twardości. Sam materiał żywiczny nie jest odporny na zużycie, więc produkcja musi być ostrożna. Produkty obejmują pudełka do pakowania i karty produktów.

4. Po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Zapewniamy, że będziemy odpowiedzialni za twoje zamówienie i rozwiążemy twoje problemy.

5. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam pięć gwiazdek, dziękuję bardzo!

6. Wskazówki dotyczące instrukcji: w przypadku, gdy istnieje jakaś wygięta część, można ją wydmuchać i podgrzać suszarką, aż stanie się miękka, a następnie można ją przekształcić w różne kształty.

Stosunek: 1:35

Materiał: polyresin

Lista de embalagem: 1 szt. solider

Tamanho: 5-6 cm

Uwaga: Este produto precisa de pintar por si mesmo

Tagi: modele drewniane do skladania, drewniane modele do składania, modele do sklejania boat, model do sklejania statek, drewniane modele budynków do sklejania, model do sklejania, modele do sklejania prl, proste modele do sklejania, modele cięzarówek do sklejania, modele do sklejania statki.

Ostrzeżenie self-assembled
Skala 1
Przedział wiekowy > 14 lat
Liczba produktów w zestawie 8
Materiał Z żywicy

Napisz opinię

Pokrewne produkty