Udostępnij
20 ml felgi samochodowe Care Super ceramiczne powłoki samochodu powłoka hydrofobowa kryształ koła polski płyn ze szkła o wysokiej twardości
Cena
zł61.34 -35 %
zł94.39
Dostępność W magazynie

Felgi samochodowe Care Super ceramiczne powłoki samochodu powłoka hydrofobowa kryształ koła polski płyn ze szkła o wysokiej twardości Ten produkt jest z najlepszych na rynku, zarówno obręczy koła, produkty do powlekania, nie zawiera żadnych rozpuszczalników, aktywny składnik do 100%, może być całkowicie uformowany w kryształ osłona koła, nadaje się do wszystkich rodzajów chrom, farby, ze stali nierdzewnej, z tworzywa sztucznego, Żelazne koła, nie będzie miał żadnych skutków ubocznych dla opony,, takich jak pancerza, np. długoterminowej ochrony koła, jak jasne jak nowe. W porównaniu z innymi koła poszycia produktów na rynku, ten produkt ma lepszą kryształ stabilność, grubsze i bardziej elastyczna folia, bardziej trwały ochrony i bezpieczniejsze użytkowania. Nie na rynku krążenie ogólnego użytku z odpornego na warunki atmosferyczne farba udając koła pojazdu ochrony, zapach stymulacji, dołączony do piasty nie może być naprawiony i tak dalej. Ten produkt w sposób ciągły chroni centrum w przypadku zanieczyszczenia piasty spowodowane przez podróży 100,000 km, a od chroni hub z żółknięcia i wybielanie ze względu na niszczą i inne plamy.

Pakiet zawiera:

1 x Kryształ do powlekania kół

1 x gąbka rub

1 x Super ręczniki z włókna

20 ML można używać do 5 samochodów

Tagi: polerowanie szyby, zestaw do wycinania szyb, tasma do przyciemniania szyb, polerowanie szyb i luster, do przyciemniania szyb, poler szyb, zestaw do oklejania szyb, do polerowania szyb, zestaw do przyciemniania szyb, zestaw do czyszczenia szyb.

Nazwa marki DEFOAM
Function 3 car polish glass coating
For Any color
Długość produktu 1inch
Funkcje specjalne Waterproof and anti-fouling high hardness
Shelf Life 1 year
Pojemność produktu 20ml
Wysokość produktu 1inch
Szerokość produktu 1inch
Typ artykułu MATERIAŁ POLERSKI
Rodzaj materiału Nanosilicon
Function 1 polish wax
Nazwa modelu df-108
Function 4 Hydrophobic Coating
Pozycja waga 100g
Function 2 car wax
Średnica przedmiotu 1inch
Certyfikacja badań zewnętrznych CCC

Napisz opinię

Pokrewne produkty