Udostępnij
Wieżowych Floding DIY szuflady na buty pojemniki do przechowywania organizatorzy składany przezroczysty z tworzywa sztucznego pudełka na buty schowek na buty domowe
Cena
zł13.32 -35 %
zł20.50
Dostępność W magazynie

Opis produktu:

Materiał: PP

Rozmiar: 31.5x21.3x12cm / 12.4 "x 8.38" x 4.72 "(S), 33.5x23.5x13cm / 13.1" x 9.25 "x 5.1"(L)

Kolor: biały, różowy, zielony, niebieski

Zastosowanie: obuwie, odzież, rozmaitości

Ilość: 1PC

Cechy:

Materiał-pudełko na buty wykonane jest z nowego tworzywo PP o grubszej konstrukcji. Ma dużą nośność, może wytrzymać nacisk, zapobiegać odkształceniom i jest bardziej uspokajający.

Rozmiar-31.5x21.3x12cm / 12.4 "x 8.38" x 4.72 "(S), 33.5x23.5x13cm / 13.1" x 9.25 "x 5.1"(L).

Jasne-przezroczysta osłona konstrukcja pozwala, aby zobaczyć, co jest w środku pudełko na buty bez konieczności zdejmowania pudełko na buty. Jest to wygodne dla ciebie, aby dokonać lepszych wyborów. Nie tylko do butów, ale także do szafy, do odzieży i bielizny.

Szeroka aplikacja-nadaje się do butów męskich i damskich. Jeśli twoje dziecko idzie do szkoły z internatem, to pudełko na buty do układania w stos jest najlepszym wyborem.

Ekologiczny Design-nowy elegancki wygląd przezroczystego pudełko na buty sprawia, że jest łatwe do usunięcia przedmiotów z pudełko na buty. Unikalna dwukierunkowa konstrukcja zatrzaskowa po bokach pudełko na buty ułatwia blokowanie pudełko na buty es.

Oszczędność miejsca-problem przechowywania butów można łatwo rozwiązać za pomocą małego rogu, gdy używasz pudełko na buty. Nieużywane pudełka na buty można rozłożyć, aby zaoszczędzić miejsce i łatwo je złożyć i zdemontować.

Pakiet zawiera:

1 x pudełko na buty

Uwagi:

1. Proszę pozwolić 1-3 cm różnicy ze względu na pomiarze ręcznym i 3-5g dla różnicy między różnymi kolorami.

2. Ze względu na różnicę ekranu, kolor może trochę różnić się od tego, czego oczekujesz, proszę pozwolić.

Tagi: pudełko na buty boczne, pudełko duże na buty, pudelka na buty kartonowe, pudelka buty, przejrzyste pudelka na buty, pudełko na buty schowek, plastikiwe pudelka na buty, pudelka tekturowe na buty, pudełko na buty kartonowe, pudelka do przechowywania na buty.

Pochodzenie CN (pochodzenie)
Wykorzystanie Shoe Storage
Numer/Liczba modelu Shoe Drawers Storage Container
Funkcja Ekologiczne
Typ Szuflady do przechowywania
Materiał PP

Napisz opinię