Udostępnij
DIY 5D diamentowa malowanie pełna kwadratowa kolor sypialnia krajobraz kwiat kolorystyka ozdobny obraz wenecja obraz mozaika
Cena
zł60.80
Dostępność W magazynie

【Commodity Remarks】:

[Wielkość towaru]: bezramowa 40*50cm waga pojedyncza: 0.25kg, rozmiar opakowania: 50*35*25: opakowanie 50 sztuk.

40*50cm rama z ramą waga: 0.7kg, rozmiar opakowania: 70*45*55:

[Akcesoria towarowe]: płótno + farba akrylowa + 3 pędzle + 2 haczyki.

[Commodity uwagi]: energicznie rozwijając własną promocję marki, nasza firma uruchomiła produkcję OEM, kompletny zestaw planowania marki krajowej, rozwoju rysunku i sprzedaży, farby, dostawy surowców na płótnie i inne firmy, Które są w pełni zoptymalizowane i zmodernizowane na oryginalnej podstawie i zostały ustanowione ustanowiono dużą bazę produkcyjną, aby zapewnić wysokiej jakości malarstwo cyfrowe produkty i usługi dla kolegów, którzy są zainteresowani promowaniem rozwoju malarstwo cyfrowe!

Obiecujemy zapewnić państwu wysokiej jakości produkty i usługi w przystępnych cenach! Witajcie wszystkich kupców, aby przyszli i zamówili!

Niestandardowe wzory: generalnie produkuje się 50 zdjęć na wzór. Jeśli chcesz dostosować swój własny ekskluzywny wzór, opłata za projekt i talerz jest bezpłatna dla jednego stylu, począwszy od 50 sztuk, a opłata za projekt w wysokości 50 juanów jest wymagana za mniej niż 50 sztuk.

★: Jeśli chcesz wybrać atlas, skontaktuj się z obsługą klienta, aby poprosić o formularz zamówienia dla atlas, lub możesz dostarczyć projekt obrazu produktu o wysokiej rozdzielczości i produkcję wymaganą przez klienta.

Tagi: wilson skarpetki, ramka radia kuga, szara szafa ikea, ramka s4 samsung, torba motherhood, ramka regulowana, wifi pobór prądu, torba luis viton, ramka stal 120mm.

Motywy Zwierząt
Styl Nowoczesne
Rama Tak
Rodzaj obramowania Lustra w ramie
Środek Olej
Typ Obrazy olejne
Materiał COTTON
Podparcie PŁÓTNO

Napisz opinię

Pokrewne produkty