Udostępnij
Bezprzewodowy 1080P kamera IP chmura kamera Wifi Smart Auto śledzenia człowieka bezpieczeństwo w domu kamery monitoringu CCTV sieci
Cena
zł49.26 -41 %
zł84.93
Dostępność W magazynie

Jak skonfigurować kamerę

1. Pobierz i zainstaluj aplikację

A. Upewnij się, że twoje urządzenia mobilne są prawidłowo podłączone do sieci (Wi-Fi)

B. Aby uzyskać telefon z systemem Android, pobierz darmowa aplikacja, wyszukując "YCC365/ " YCC365 plus "w" Google sklep Google Play "lub skanując kod QR na futerał na aparat.

Do. Dla użytkowników iphone'a lub ipada pobierz bezpłatną aplikację, wyszukując "YCC365/YCC365 plus" w "app Store" lub skanując kod QR na pakiecie aparatu.

2. Podłącz kamerę IP w chmurze

Za. Otwórz swoją aplikację "YCC365/ " YCC365 plus"

, Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się do starego konta

B. Dodaj urządzenie z kamerą (możesz wybrać cztery sposoby dodania aparatu)

C. Gdy dodasz aparat, umieść aparat w miejscu, w którym sygnał wifi jest stabilny (umieść telefon i kamerę bliżej)

Nie możesz połączyć się z wi-fi?

1. Upewnij się, że hasło WIFI jest poprawne. (nasz aparat obsługuje tylko Wifi 2.4Ghz)

2. Upewnij się, że sygnał routera jest stabilny (umieść kamerę IP blisko routera, aby pierwsze połączenie było zalecane). Kamera nie będzie działać w tym momencie na bezprzewodowym standardzie 5Ghz. Jeśli masz dwupasmowy router, pamiętaj o segregacji kanałów bezprzewodowych i podłączeniu kamery do kanału 2.4ghz.

3. Sprawdź, czy twoja nazwa wifi i hasło nie mają specjalnych symboli, nasz aparat rozpoznaje tylko angielskie litery i cyfry.

Reset

Sprawdź kamerę IP: upewnij się, że kamera IP wysyła wiadomość oczekującą na połączenie po wtyczce. Jeśli nie, musimy zresetować kamerę.

1. Dlaczego zresetować:

Reset jest używany, aby wzmocnić IP system kamer, które stają się bardziej skuteczne, aby zaakceptować nieznanego routera i podłączyć go.

Reset usunie wszystkie ustawienia użytkownika, w tym informacje WIFI, hasło dostępu, informacje o alarmie, informacje o strefach uzbrojenia.

2. Kroki:

Znajdź otwór resetowania w dolnej części urządzenia, a następnie użyj igły, aby go włożyć, naciśnij go dłużej niż trzy sekundy po usłyszeniu dźwięku "di", gdy usłyszysz dźwięk "resetuj, aby być domyślnym ustawieniem", a następnie aparat zresetuje się pomyślnie.

3. Po zresetowaniu użytkownik może zacząć łączyć go przez WIFI.

FAQ-kamera Wifi do przechowywania w chmurze

1) musisz kupić usługę przechowywania w chmurze?

Ten aparat ma cloud storage i zwykłe pudełko na karty, nie chcesz kupować pamięci w chmurze, możesz włożyć kartę sd do nagrań.

2) co możemy zrobić, gdy aparat zostanie skradziony?

Nie martw się, kamera z możliwościami przechowywania w chmurze, wideo przechowywane na serwerze w chmurze, kamera została skradziona, filmy można znaleźć na koncie pamięci masowej w chmurze.

3) czy kamera do przechowywania w chmurze może obsługiwać nagrywanie karty SD i przechowywania w chmurze w tym samym czasie?

Tak. Obsługa kart SD i nagrań w chmurze w tym samym czasie, jeśli umieścisz kartę SD i kupisz usługę przechowywania w chmurze

4) jak chronić prywatność jednostki przed chmurą?

Serwer to chmura Amazon, obsługuje bezpieczny port US-EU i ISO/IEC27001:2013, posiada certyfikat na wysokie bezpieczeństwo

Aparat nie może połączyć się z wifi:

Możesz użyć wskaźnika, który wysłaliśmy, aby bezpośrednio włożyć przycisk reset, aby zresetować przycisk aparatu przez około 5-6 sekund. Usłyszysz komunikat głosowy reset sukces!

Po użyciu kodu QR w telefonie komórkowym zeskanuj instrukcję obsługi, aby pobrać: "YCC365 plus", a następnie kliknij pobrane oprogramowanie. Po wprowadzeniu zostanie wyświetlony monit o zalogowanie się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Otrzymasz wiadomość przypominającą, aby wypełnić, a następnie ustawić hasło, aby zakończyć rejestrację aplikacji, a następnie zalogować się ponownie to twoja własna zarejestrowana nazwa użytkownika i hasło, zapamiętaj nazwę użytkownika i hasło, które zarejestrowałeś!

Uwaga:

Pamiętaj, aby zresetować to przed dodaniem go.

Nazwa routera nie może mieć znaków specjalnych, niech użytkownik to zmieni, @, ten symbol również nie jest konieczny, najlepiej być wszystkimi numerami + angielski, nie pojawiają się-_, ./I inne postacie

Routery 5G WIFI również nie są obsługiwane. Sygnał WIFI wysyłany przez lekki kot również nie jest obsługiwany. Zwrócić uwagę na te

Użytkownik rejestruje proces dodawania, począwszy od resetowania, aż dodatek nie powiedzie się.

Tagi: wiertnica makita, wiertnica digger, wiertlo do szkla, wstazka atlasowa, wiertarki dewalt, wiertarki reczne, wiertnica studni, wiertlo do polek, wiert a tytanowe.

wifi channel 2.4Ghz
Cloud Service Cloud Storage Wifi Camera
Typ Kamera IP
Wyjście audio Kanał rca
Wysokiej rozdzielczości 1080 p (full hd)
Nazwa marki INQMEGA
Intelligent analysis Body Motion Trackin 2.4Ghz
Styl MINI KAMERA
Marka czujnika Sony
Czujnik CMOS
Format kompresji wideo H.264
Power Supply(V) 100-250V
Kąt obserwacji 90 °
Uchwyt ścienny Sufit
Instalacja Sufit
Łączność Przez IP / sieć bezprzewodową
WiFi Home Security CCTV Camera Two way audio
Dimensions (L x W x D)(mm) 11*7*8cm
kolor Black
Technologia INFRARED
Piksel 2MP
Przechowywanie Brak
Obiektyw (mm) 8-32mm
Storage card slot Micro sd card 8/16/32/64Gb
IR Distance(m) 10meter
Obsługiwane systemy operacyjne windows10
Power Consumption(W) 3W
Działanie alarmu Alarm lokalny
Obsługiwane systemy mobilna Dla systemu iOS

Napisz opinię

Pokrewne produkty