Udostępnij
NOEBY 6 sztuk/partia miękkie przynęty 100mm/4.6g w kształcie litery U ogon marka Jig głowy połowów Shad Worm Bait Fly przynętę przynęty wędkarskiego
Cena
zł13.59 -40 %
zł22.66
Dostępność W magazynie

1. Unikalny ogon w kształcie litery U, wibruje w lewym i prawym kierunku po wciągnięciu do wody, przyciągając uwagę ryb i atakując pragnienie. 2. Odbijają się intensywnie, choć są lekko przeciągnięte. 3. W międzyczasie ciało ryby dodaje ekskluzywny sekretny zapach receptury, intensywny i ciężki zapach, dodając długotrwały zapach, szybko przyciągając ryby.

Wysyłka

1) zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od otrzymania rozliczonej płatności. Nie możemy wysyłać w święta chin.

2) Masz obowiązek współpracować z organami celnymi (np. zapłacić podatek lub podać pewne informacje), aby otrzymać paczkę. Nie poniesiemy straty z powodu niewspółpracy. Podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.

3) czas wysyłki zależy od środków transportu i odległości różnych krajów.

Polityka zwrotów

Wszelkie pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, napisz do nas w ciągu 3 dni od otrzymania wymiany lub zwrotu. Zwracany przedmiot (y) musi być w oryginalnym stanie (nieużywany w jakikolwiek sposób) oraz ze wszystkimi oryginalnymi opakowaniami, podręcznikami i akcesoriami. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki.

Informacje zwrotne

Kiedy otrzymasz przedmiot i Zadowolony z naszych towarów i usług, przekaż nam pięciogwiazdkową informację zwrotną. Twoje doświadczenie zakupowe jest bardzo pomocne dla innych klientów. Mam nadzieję, że spodoba ci się czas wędkowania!

Tagi: przynęty gumowe okoń, przynęty gumowe wętkarskie, gumowe wędkarskie, przynęty gumowe jaskółka, przynęty gumowe płoć, małe przynęty gumowe, przynęty gumowe jaskułki, gumowe przynęty, przynęty gumowe perch, przynęty gumowe paprochy.

Package 6Pcs/lot
Action Good Action
Numer/Liczba modelu S3117
Kategoria LURE
Color 10 colors available
Pozycji stream
Length 100 mm
Nazwa marki NOEBY
Weight 4.6 g
Typ Sztuczna przynęta

Napisz opinię

Pokrewne produkty