Udostępnij
ASUS C11P1618 oryginalna bateria do telefonu ASUS Zenfone 4 Z01KD ZE554KL 3250mAh o dużej pojemności + darmowe narzędzia
Cena
zł34.13 -5 %
zł36.29
Dostępność W magazynie

Proszę podać pełne imię i nazwisko odbiorcy z powodu nowej polityki rosyjskich zwyczajów

Ten sklep wszystkie baterie obsługują ilość hurtową

Jeśli masz jakiś problem, najpierw skontaktuj się z nami. Rozwiążemy to dobrze dla ciebie. Proszę nie otwierać sporu od niechcenia, w przeciwnym razie zostaniesz zarejestrowany jako zły kredyt przez nas, Pkruczek.pl, a także przez China Sellers League. I być zablokowane.

Ten produkt zapewnia, że jest kupowany od kanałów sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych ASUS, absolutnie w 100% oryginalne Oryginalne.

Typ baterii: C11P1618

Pojemność baterii: 3250mAh

Granica napięcia: 4.4V

Kompatybilny z: dla ASUS Zenfone 4 Z01KD ZE554KL

Co jest w paczce?

1 * bateria

1 * zestawy narzędzi

1 * klej naklejki

Ważne:

1 100% oryginalny ASUS Wymienna bateria i rzeczywista pojemność oraz najnowsza bateria. Nowe baterie litowo-jonowe muszą być w pełni naładowane i całkowicie rozładowane 2 do 3 razy, zanim będą w pełni klimatyzowane.

2 Oferujemy Oryginalna jakość i 1 rok gwarancji, Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany, nie zostawiaj negatywnej opinii w odwecie za wadliwy produkt lub coś, czego się nie spodziewałeś. Pls skontaktuj się z nami!! Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

3 W Sprzedawca holesale jest mile widziany. Jeśli zamówisz modele mieszane, Pls skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem. Cena będzie bardziej rozsądna!

Jeśli nie możesz R , (Ead) Angielski, Pl E , Jak E Wprowadzić O Ur St Rudy T O C Wybierz Twój język kraju.

Proszę zwrócić uwagę:

> Akumulator musi być w pełni naładowany przed użyciem.

> Tymczasowa krótka pojemność nowej baterii będzie wynikać z nieużywanego przez długi czas, jest to normalne, całkowita pojemność zostanie przywrócona przez użycie 3-5 razy.

> Nowa bateria Kiedy po raz pierwszy otrzymasz baterię, Z nami E To, Ładowania F Lub 5 Godziny przez pierwsze trzy razy, użyj go ponownie, a następnie wystarczy naładować około 5 godzin do normalnego użytkowania.

> Nie używaj gorszej ładowarki, aby naładować baterię w przypadku uszkodzenia baterii.

> Nie należy demontować ani zmieniać struktury baterii.

> Nie wkładaj baterii Do ładowarki zbyt długo.

> Nie wystawiaj akumulatora na działanie wilgoci i wody, nie umieszczaj go w środowisku o wysokiej temperaturze.

> Nie uderzaj w baterię.

> Umieść go poza zasięgiem dzieci.

> Najlepsza temperatura przechowywania wynosi 20 ° c-5 ° c

Iść O D S Usługa

O Shippi Ng :

Wyślemy paczki w ciągu 24 godzin po zweryfikowaniu płatności kupującego.

Wysyłaj przedmioty ze śledzeniem online, informacje o śledzeniu są dostępne w ciągu 5-10 dni. Wysyłka: Kiedy składasz zamówienie, wybierz metodę wysyłki i zapłać za zamówienie, w tym za wysyłkę. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 1-2 dni po zakończeniu płatności Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła i podatki za import do twojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie zwrócimy kosztów wysyłki za odrzucone przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za cła. Zwroty: Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy z jakiegokolwiek powodu. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli przedmioty zostaną uszkodzone lub utracone, gdy zostaną zwrócone, kupujący będzie odpowiedzialny za takie uszkodzenie lub stratę, a my nie damy kupującemu pełnego zwrotu pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić przedmioty. Gwarancja i konserwacja: Oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Jeśli jakakolwiek część wymaga wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany. Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistycznej z nami. Po przekazaniu produktów firmie logistycznej, prześlij nam numer śledzenia. Jak tylko otrzymamy przedmioty, naprawimy lub wymienimy je jak najszybciej. Informacje zwrotne: Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: depilator pęsety, kotwica do łódki, deski cena za m3, kotwy chemicznej, deska przystawek, deska palisander, koturny reserved, dermena tabletki, formy do odlewow.

Nazwa marki Asus
Pojemność baterii (mAh) 2801 mAh-3500 mAh
Certyfikat jakości SASO
Numer/Liczba modelu C11P1618
Oryginalne lub nie Oryginalny
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Kompatybilny marka ASUS

Napisz opinię

Pokrewne produkty