Udostępnij
Pilot zdalnego sterowania dla Philips HTS3376 HTS3376W HTS3376W/12 HTS3377 HTS3555 HTS3377/05 HTS3377/12 HTS3377/51 dvd system kina domowego
Cena
zł61.96 -4 %
zł65.20
Dostępność W magazynie

Opis: • W przypadku nowy wysokiej jakości wymiana zdalnego , Działa świetnie. • Używaj baterii AAA, baterie nie są dołączone, 3 miesiące gwarancji. • Jeśli twój numer modelu nie jest wymieniony powyżej, prosimy o przesłanie nam wiadomości w celu potwierdzenia przydatności, mamy zapas ponad 1000 różnych rodzajów zdalne sterowanie i lampy i inne części. Wysyłka i dostawa: • Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych po rozliczeniu płatności i zostanie wysłany z chin. • Zwykle trwa to około 15-26 dni roboczych do europy lub innych krajów za pośrednictwem standardowego sposobu wysyłki, proszę sprawdzić naszą ofertę na szacowany czas wysyłki. Czas wysyłki jest różny ze względu na efektywność pracy urzędu pocztowego oraz zarówno zwyczaje, jak i inne czynniki. Skontaktuj się z nami za darmo, jeśli nadal nie dostaniesz paczki po tym okresie (bez weekendu i wakacji). Do kanady i brazylii, a niektóre kraje niezagospodarowane są mało wyjątkowe, może To potrwać dłużej. Uwaga: numer telefonu jest wymagany do usługi ekspresowej poczty. Wysłaliśmy do P. O. BOX z wyjątkiem ekspresowego sposobu wysyłki. Płatności: • Przedmiot zostanie wysłany na adres podany przez System, Pls potwierdzić właściwy adres na Pkruczek.pl przed zakupem. • Jeśli chcesz zmienić swój adres, daj nam znać wkrótce po zakupie. Obsługa posprzedażna i opinie: • Jesteśmy uczciwymi sprzedawcami, staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty dla wszystkich kupujących. Pls nie otwierać spór lub opuszczać negatywną informacje zwrotne przed skontaktowaniem się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, my odpowiemy ci jak najszybciej i chętnie ci pomóc.

Tagi: kino domowe radio, dvd kino domowe, kino domowe audio 5 1, kino domowe przewod, kino domowe śląskie, ceneo kino domowe, kino domowe, kino domowe zestaw, kino domowe instalacja, wzmaczniacz kino domowe.

Pakiet Tak
Nazwa marki HCDZ
Kanał 1
Obsługa aplikacji Nie
Częstotliwość 433 MHz
Wykorzystanie Odtwarzacze audio/wideo
Komunikacja bezprzewodowa IR

Napisz opinię

Pokrewne produkty