Udostępnij
Ulepsz zbalansowany kabel Audio HIFI dla Audio Technica ATH MSR 7 B ATH-MSR7b słuchawki 4.4mm 3.5mm 2.5mm wtyczki
Cena
zł137.89 -5 %
zł146.69
Dostępność W magazynie

Rzeczywiste zdjęcia Opis produktu OCC jest 6N tlenu-darmowa miedziana, a następnie posrebrzane 3.5mm wtyczka pozłacana, reszta materiału na stop aluminium. Długość kabla wynosi 120cm 4-drutu, każdy rdzeń wewnątrz 22 drutu, każdy zestaw słuchawkowy drutu w sumie 88 drut miedziany, Średnica drutu miedzianego wynosi 0.06mm. Dla wytrzymałość na rozciąganie, Dołączyliśmy również do kuloodpornego drutu 200D Kevlar, wytrzymałość na rozciąganie 50 kg lub więcej Miedź owinięta materiałem TPEE, a następnie owinięta przezroczystym matowym materiałem PVC, a na koniec owinięta materiał nylonowy. Taka różnorodność materiałów, zima nie twardnieje, zapewni dłuższą żywotność. Więcej dobrego materiału, lepsze wykonanie, Zmniejsz utratę i zniekształcenie transmisja sygnału, aby odtwarzać potencjał słuchawek (Tylko kabel, słuchawki nie są dołączone) Roczna gwarancja.

P Ractical bezpłatny prezent

CableVelcro x 1 szt

Specjalnie zaprojektowany dla kabel słuchawek

Miękki i kosmkowy materiał powierzchniowy

Idealnie pasuje do wszystkich rodzajów kabli

Szerokość 10mm, długość 150mm

Ekologiczne opakowanie

Wszystkie przedmioty są chronione twardym, przyjaznym dla środowiska opakowaniem w przypadku uszkodzenia w trakcie wysyłki

Płatności za wysyłkę informacje zwrotne

Akceptujemy płatności tylko przez paypal

1. Upewnij się, że adres dostawy ebay jest poprawny.

2. Proszę podać swój numer telefonu do bezpiecznej i terminowej wysyłki

3. Twoje zamówienie zostanie wysłane pocztą lotniczą w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, wyjątkiem weekendów i wakacji.

4. Otrzymasz przedmioty w 11-22 dni (USA)

Chcielibyśmy twojej pozytywnej opinii, zrobimy to również za ciebie. Proszę nie pozostawiać negatywnej i neutralnej opinii bez kontaktu z nami. Tylko negatywna opinia nie może rozwiązać żadnego problemu

Jeśli masz jakiekolwiek problemy (ponieważ nie możesz dostać przedmiotu na czas lub otrzymasz wadliwy przedmiot lub jesteś niezadowolony z przedmiotu i innego). Skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości ebay, postaramy się jak najlepiej pomóc.

Tagi: suknie s, tv sa300, sztućcze, xbox gry, m6 stopy, rubik m8, rolni 3g, wianki n, rda 22ga.

Pakiet Tak
Nazwa marki Earmax
Typ artykułu Kable do słuchawek
Numer/Liczba modelu For Audio Technica ATH MSR 7 B ATH-MSR7b Headphone

Napisz opinię

Pokrewne produkty