Udostępnij
Drzewo motyw Love Birds ślubne zamek księga gości, ślub pudełko, księga gości, unikalne znak ślubu, prezent ślubny, skrzynka na listy
Cena
zł97.01 -13 %
zł111.53
Dostępność W magazynie

Drewno urodziny dziecka prysznic skrzynka na listy top, księga gości weselnych, księga gości weselnych, pleksi, dębowa rama drewniana, grawerowanie laserowe, księga gości weselnych alternatywa, księga gości alternatywa, znak ślubu

Każdy zestaw zawiera:

-Księga gości;

-Stać;

-Małe serca;

-Marker

Masz również wybór zakupu za pomocą pudełka na znaki dla serc lub bez niego.

Nasz dar księgi gości są tworzone ze szczególną starannością i uwagą. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości i zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły. Możemy zrobić księga gości o dowolnym rozmiarze i kolorze, wybrać swoją osobistą czcionkę i dodać konkretny tekst. Możemy umieścić drewniany talerz z nazwami nowo powstałych i datą ślubu. Możesz być pewien, że otrzymasz wysokiej jakości produkt i miły prezent, który przypomni o tym wyjątkowy dzień. Małe drewniane serca na życzenia gości są wycinane laserowo i wyglądają stylowo.

Ramy księgi gości wykonane są z mocnego drewna lipowego, zapewniając długą obsługę i jakość.

Będziesz wybrać rozmiar księgi gości w zależności od liczby gości na weselu. Każdy gość włoży małe drewniane serce do księgi gości.

-Ilość i rozmiar

21x27cm 30 serca

25x35cm 50 serca

28x40cm 80 serca

35x40cm 100 serce

Wielkość pudełka zależy od liczby gości. Każde serce ma rozmiar 1.2-1.4 "(3-3.5cm), co jest najlepszym rozmiarem do podpisania lub napisania najlepszych woshes do pary.

Personalizacja, zostaw wiadomość w notatkach sprzedawcy przy zamawianiu lub wysyłaj do nas wiadomości po złożeniu zamówienia

1. Kolor ramki i kolor tła.

Jeśli nie zostawisz żadnych szczegółów na temat tych dwóch informacji po 48 godzinach, wyślemy ci pierwszy kolor obrazu produktu.

2. Grawerowanie tekstu, centralny projekt przedmiotu i czcionka, którą lubisz.

Akceptujemy dowolny język, aby dostosować na dużym centralnym i na polu znaku. Po prostu zostaw szczegóły w notatkach sprzedawcy lub wiadomości do nas.

3. Jeśli nie wiesz, jak zostawić notatki w notatkach sprzedawcy, możesz wysłać wiadomość do nas bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Tagi: ksiega gości dzieci, księga dla gości, ksiega gosci wesele złote, stojak księga gości, ksiega gosci, ksiega gosci weselnych, prezenty dla gosci wesele, ksiega gosci wesele gadzety, nakleiki ksiega gosci, księga gosci.

Wzór DOT

Napisz opinię

Pokrewne produkty