Udostępnij
T7 tranzystor Tester diody trioda pojemnościowy miernik cewki LCR ESR miernik NPN PNP MOSFET IR wielofunkcyjny tester multimetr
Cena
zł73.08
Dostępność W magazynie

T7 Tester próbnik elektroniczny dioda trioda pojemnościowy miernik cewki LCR miernik parametru ESR NPN PNP MOSFET IR wielofunkcyjny tester multimetr Wprowadzenie: 160x128 wyświetlacz TFT Wielofunkcyjny klucz Strefa testu tranzystora Test diody zenera obszar Odbiornik podczerwieni okno Micro interfejs ładowania USB Wskaźnik naładowania LED Cechy: TC-V2.12k to wielofunkcyjny Tester wyświetlacza graficznego TFT. Tester próbnik elektroniczny Automatyczne wykrywanie diody zenera 0.01-30V Autotest z automatyczną kalibracją IR dekoder Wsparcie Hitachi IR kodowania IR wyświetlacz przebieg Podczerwieni odbieranie instrukcji Inne: Wyniki pomiarów za pomocą wyświetlacza graficznego TFT (160x128) Jeden klucz praca Automatyczne wyłączanie (ustawienie limitu czasu) Wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności Akumulator litowo-jonowy napięcie baterii wykrywania Wsparcie chiński i angielski Ostrzeżenie: wbudowany akumulator litowo-jonowy, to jest surowo zabronione tester zanurzony w wodzie, lub w pobliżu źródła ciepła! Ostrzeżenie: ze względu na bezpieczeństwo osobiste należy ściśle przestrzegać specyfikacji i środków ostrożności dotyczących akumulatorów litowo-jonowych! Instrukcja obsługi: Kluczowe definicje operacyjne Klucz wielofunkcyjny ma dwie czynności: Krótkie naciśnięcie: naciśnij klawisz i nie mniej niż 10 ms, zwolnij klawisz w ciągu 1.5 sekundy Długie naciśnięcie: naciśnij klawisz dłużej niż 1.5 sekundy Na W stanie wyłączenia, krótko naciśnij klawisz wielofunkcyjny, tester jest włączony i automatycznie mierzony. Włączanie i pomiar interfejsu Lista pakowania: 1 * Tester 1 * przewód do ładowania 1 * test chipy

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

O wysyłce

1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

5. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w tym okresie, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7. Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

8. Sprzedawca nie jest odpowiedzialny za cło przywozowe, kupujący jest za to odpowiedzialny. Wszelkie spory spowodowane tym są nieuzasadnione.

9. Kupujący BR proszę podać cpf lub cnpj, lepiej będzie, aby uzyskać go szybciej. Dzięki

Powrót i zwrot

1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.

3. Zwrócimy twoją pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z Pkruczek.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

O opinie

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

Tagi: multimetr cęgowy, dt multimetr, ios multimetr, testo multimetr, komplet multimetr, ts multimetr, mestec multimetr, small multimetr, little multimetr, zotye multimetr.

Numer/Liczba modelu Transistor Tester
Typ wyświetlacza Wyświetlacz cyfrowy
Wymiary Inductor Meter
Zakres pomiaru rezystancji NPN PNP MOSFET
AC Napięcia Diode
Temperatura pracy 0-50℃
Nazwa marki Dbovves
Tryb pracy tester multimeter
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Zakres pomiarowy pojemności IR
Zakres pomiaru indukcyjności Diode Triode Capacitance
DC Prąd multimeter
Materiały dla majsterkowiczów Elektryczne
Prądu AC T7 Transistor Tester
DC Napięcia Triode
Certyfikacja NONE

Napisz opinię

Pokrewne produkty