Udostępnij
2020 nowy uchwyt ścienny pełnoekranowy chowany uniwersalny uchwyt z wieszakiem do projektora ładowanie 15 kg
Cena
zł68.02 -11 %
zł76.44
Dostępność W magazynie

Uchwyt ścienny pełnoekranowy chowany uniwersalny uchwyt z wieszakiem do ładowania 15 kg

Model nr: DS-LQ300 (250-330mm) System zarządzania kablami. Max. Ładowanie: 15 kg Tilt: ± 30 ° Obrotowe: ± 30 ° Obrót: 360 ° Odległość ściany: 250-330mm Kolor: biały

1. Wszystkie koszty wysyłki pokazane w Pkruczek.pl nie obejmuje rozszerzonej dopłaty obszarowej! 2. Pls sprawdzić z UPS, FedEx, DHL, TNT, DPEX ect. Aby potwierdzić, czy twoje miasto (kod pocztowy) wymaga rozszerzonej dopłaty obszarowej!! 3. Cła i podatki nie są wliczone w koszt wysyłki 4. Proszę zostawić swój adres biura do odbioru paczek. 5. Klienci z brazylii pls zostawić swój numer CPF w zamówieniu, ponieważ twoje zwyczaje tego potrzebują. 6. Klienci z Chile pls zostawić swój numer RUT w zamówieniu, ponieważ twoje zwyczaje tego potrzebują. 7. Clents z argentyny pls zostaw swój numer CUIT w zamówieniu, ponieważ twoje zwyczaje tego potrzebują. 8. Klienci z brazylii, pls wybrać wysyłkę z brazylii, więc nie trzeba płacić opłaty celnej! 9. Klienci z rosji, pls wybrać wysyłkę z rosji, więc nie trzeba płacić opłaty celnej!

Dostawca usług spedycyjnych (DHL, FedEx, EMS, UPS, TNT, TOLL) zależy od sprzedawcy,

Oznacza to, że nie wysyłamy przedmiotu przez DHL przez cały czas, jak pokazała strona internetowa.

Wybierzemy innego dostawcę przesyłek według innego miejsca przeznaczenia.

Wszystkie informacje są dostarczane w oryginalnym stanie bez żadnej gwarancji i mogą być nieco zmienione w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

Tagi: uchwyt do projektora krótkoogniskowego, uchwyt projektora, pilot do projektora, zwijamy ekran do projektora, składany ekran do projektora, uchwyt do projektora scienny, uchwyt do projektora byintek, uchwyt do projektora sufitowy, led do projektora, zwijany ekran do projektora.

Style Wall Mount
Nazwa marki dsupport
Loading 15 kgs
Numer/Liczba modelu DS-LQ300

Napisz opinię

Pokrewne produkty