Udostępnij
HACCURY poziomica Bubble pręt pomiarowy pręt z włókna węglowego akcesoria do mapowania
Cena
zł118.24 -9 %
zł129.94
Dostępność W magazynie

HACCURY poziomica Bubble pręt pomiarowy pręt z włókna węglowego akcesoria do mapowania

O firmie

Specjalizujemy się w produkcji i marketingu firmy.

Mamy ponad 500 rodzajów produktów. Obejmują one serię bąbelków poziomu szkła, serię bąbelków poziomu metalu, serię bąbelków z tworzywa sztucznego, serię bąbelków poziomu elektronicznego, serię czujników poziomu elektronicznego i serię kompensatorów poziomu elektronicznego itp.

Nasze produkty są szeroko stosowane w przemyśle geodezyjnym i mapowania, przemyśle przyrządów laserowych, przemyśle urządzeń ważących, przemyśle elektronarzędzie, przemyśle mechanicznym, lotnictwie i wojsku itp.

Jeśli potrzebujesz specjalnych rodzajów dowolnego produktu, skontaktuj się z nami swobodnie.

Płatności

Akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności;

Jeśli nie możesz Zamówienie natychmiast po zakończeniu zamówienia, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą beinfleted w ciągu 5 dni.

Przesyłki

Wyślemy paczkę w ciągu 1-5 dni roboczych na twoje zamówienia. Wszystkie przedmioty zazwyczaj będą wysyłane przez ChinaPost Air Mail lub e-Packet.Russian klientów, których zazwyczaj używamy Posti Finland Russian Air.

Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Twoja satysfakcja jest naszą największą nagrodą i mocą!

Uwaga: Wysyłamy tylko na adres w zamówieniu. Kupujący będzie odpowiedzialny za wszelkie podatki, cła i inne opłaty generowane w kraju kupującego!

Zwrot pieniędzy i zwrot

Zapewniamy 180 dni gwarancji na wszystkie wymienione produkty. Jeśli otrzymasz wadliwy, może on zostać zwrócony w ciągu 10 dni po zarejestrowaniu paczki.

Należy pamiętać, że zwracany przedmiot musi być w oryginalnych warunkach, a kupujący powinien zapłacić za przesyłkę zwrotną.

Informacje zwrotne

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie będą naszym najlepszym zwrotem dla ciebie. Jeśli czujesz się zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie. Twoja opinia będzie bardzo mile widziane i pomoże nam służyć ci lepiej.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, skontaktuj się z nami przed przesłaniem negatywnej opinii. Gdy pojawi się problem zgłoszony, wszystkie nasze sztaby postarają się jak najlepiej pomóc z problemu wystąpił. Dziękuję za zrozumienie.

Czas pracy

8:30-12:00, 14:00-18:00, od poniedziałku do piątku

9:30-12:00 w sobotę

Tagi: niwelator obsługa, dystrybutor niwelator, niwelator płytki, niwelator wodny, niwelator szkolny, poziomica niwelator, niwelator budowlany, niwelator gruntu, niwelator plytek, niwelator optyczny.

Nazwa marki HACCURY
Numer/Liczba modelu JY-TXGW

Napisz opinię

Pokrewne produkty