Udostępnij
Stojak wystawowy na naszyjnik nosić naszyjniki biżuteria organizator manekin biżuteria wystawca jubilerzy organizator do biżuterii
Cena
zł17.87 -6 %
zł19.03
Dostępność W magazynie

Spersonalizowane produkty i wydrukuj logo

Dopóki zamówisz 1 sztukę naszego produktu, możesz dostosować swój styl i rozmiar, możesz również wydrukować swoje logo i obraz. Najpierw skonsultuj się z nami, jeśli potrzebujesz dostosować i wydrukować logo, podamy ci wycenę jako twoje wymaganie i ilość zamówienia. Następnie możesz zapłacić za koszt drukowania logo lub inny dodatkowy koszt.

Produkt pokaż

Ten stojak wystawowy na biżuterię to najnowszy organizer biżuterii. Jest to bardzo praktyczny stojak na biżuterię. Może być używany jako stojak na neckalce, uchwyt na naszyjnik, organizer na naszyjniki, może być również używany jako rekwizyty do fotografii biżuterii, naszyjniki mogą być dobrze wyświetlane w wystawcy biżuterii jako organizer biżuterii jubilerskiej.

Przewodnik zakupów

Sprzedaż hurtowa i drop shipping są mile widziane? Dla klienta hurtowego oferujemy cenę hurtową i bezpłatna ekspresowa wysyłka (np. DHL,EMS,Fedex...), której czas dostawy wynosi około 3-7 dni (z wyjątkiem obszarów oddalonych). W przypadku klienta drop shipping wyślemy towar bezpośrednio do twoich klientów i nie będziemy umieszczać żadnych informacji w paczce. Jak mogę śledzić moją paczkę? Możesz śledzić przesyłkę na tej stronie przez swój numer śledzenia: www.17track.net/en (skopiowane do przeglądarki, aby otworzyć)

Uchwyt na naszyjnik, naszyjniki, organizer biżuterii, stojak na biżuterię, stojak na biżuterię, stojak na naszyjnik, manekin na naszyjnik, rekwizyty na biżuterię, wystawca biżuterii, organizer biżuterii jubilerskiej, opakowanie jewlery

Tagi: szuflada organizer biżuteria, manekin wystawowy body, stojan na mobil, głowa manekina na biżuterię, manekin meski wystawowy, big organizer na biżuterię, wklad organizer biżuteria, korálky šperky, organizer biżuterię, krabicka na šperky.

Pozycja waga 100g
Biżuteria opakowanie i typ wyświetlacza Przypadki i wyświetlacze
Jewellery organizer color white ,black , clear
Długość produktu 6cm
Use rage necklace Holder
Typ artykułu Opakowanie i wyświetlacz biżuterii
Pozycja szerokość 5cm
Pozycja wysokość 11.7cm
Cechy produktu L necklace display
Jewelry holder style L shape
Product performance New Jewelry Organizer
Origin of production Chinese necklace display stand
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Materiał Akrylowe
Numer/Liczba modelu necklace stand

Napisz opinię

Pokrewne produkty