Udostępnij
Nowa oryginalna kontrola Remoto dla KONKA KK-WY602 led smart tv 3d pilot zdalnego sterowania
Cena
zł29.61 -36 %
zł46.29
Dostępność W magazynie

Nowa oryginalna kontrola Remoto dla KONKA KK-WY602 led smart tv 3d pilot zdalnego sterowania Testujemy go przed dostawą, aby upewnić się, że działa idealnie! Obraz

Wysyłka: 1. Wysyłamy wszystkie przedmioty na całym świecie w ciągu 36 godzin (z wyjątkiem wakacji), wybierze jeden z nich według różnych krajów. Więc jeśli masz konkretne wymagania dotyczące wysyłki, poinformuj nas przed wysyłką. 2. Wysyłamy tylko na adres Pkruczek.pl. Upewnij się, że twój adres w Pkruczek.pl jest właściwy adres wysyłki! Obsługa posprzedażna: Wszystkie rzeczy poprzez ścisły Test przed wysyłką. Gwarantujemy, że jest dobra, upewnij się, że paczka jest w dobrej sytuacji, gdy ją podpisujesz. Po otrzymaniu przedmiotów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z towarami, skontaktuj się z nami w każdej chwili bez wahania zamiast otworzyć spór, Odpowiemy ci w ciągu 12 godzin, a my postaramy się jak najlepiej pomóc rozwiązać twoje pytania lub problemy. Jeśli nie możesz dostać towar w ciągu 50 dni, daj nam znać, a my zwrócimy wszystkie płatności. Naszym celem serwisowym jest sprawienie, aby każdy klient miał dobre wrażenia z zakupów. Informacje zwrotne: Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji i usługi, proszę dać nam pozytywne opinie i 5 gwiazdek opinię, Co da nam lepszą szansę na rozwój naszego sklepu, A my będziemy ci wdzięczni i staramy się lepiej cię obsługiwać. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług lub innych problemów, skontaktuj się z nami przed wystawieniem opinii i otwórz spór, Natychmiast rozwiążemy problem! Będzie to bardzo cenne, jeśli masz jakieś dobre sugestie.

Tagi: konka parownica, lg tv konka, konka tv 42, chłodzenie tv box, konka parownica reczna, barra tv konka, podswietlenie led tv, 6v tv, smd tv konka, konka ir tv.

Nazwa marki WFSMARTS
Numer/Liczba modelu KK-WY602
Kanał 3
Częstotliwość 433 MHz
Obsługa aplikacji Nie
Komunikacja bezprzewodowa IR
Pakiet Tak
Wykorzystanie Tv

Napisz opinię

Pokrewne produkty