Udostępnij
Zestaw do modernizacji Funssor Tronxy X5S płyta bramowa ze stopu aluminium Z silnikiem wymuszonym mocowaniem silnika/płyta bramowa do montażu jałowego
Cena
zł43.20 -5 %
zł45.94
Dostępność W magazynie

Z niecierpliwością czekamy na dalsze rozszerzenie przyjemnego biznesu Związku. Jeśli masz jakieś pytanie lub potrzebujesz czegoś, skontaktuj się z nami, Dołożymy wszelkich starań, abyś był usatysfakcjonowany.

Darmowa wysyłka Na cały świat, wyślij przez Chiny poczta Airmail.

Czas dostawy około 20 -30 Dni roboczych. Niektóre kraje mogą opóźnić 1-2 tygodnie.

Wysyłamy towar w ciągu 2 dni po otrzymaniu rozliczonej płatności.

Uwaga:

Jeśli chcesz uzyskać produkt w trybie pilnym, możemy również wysłać go przez EMS lub UPS,DHL itp. musisz zapłacić więcej frachtu. Najpierw skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zmienić na EMS,UPS,DHL itp.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu, z jakiegokolwiek powodu, daj nam znać. Natychmiast wymienimy przedmiot lub zwrócę ci pieniądze, to takie proste.

Koszty wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi.

Fracht do odesłania i ponownego wysłania powinien zostać opłacony przez kupującego.

Dla twojej ochrony, ubezpiecz swój pakiet.

Jeśli produkty mają jakiekolwiek wady lub opóźnienia, proszę nie otwierać przypadku lub nie zostawiaj negatywnej i naturalnej opinii, nie może rozwiązać żadnych problemów. Ale po prostu powiedz nam, zrobimy co w naszej mocy, aby go rozwiązać. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, mamy szczerą nadzieję, że można zostawić nam pozytywne opinie i cztery 5-gwiazdkowe oceny szczegółowe sprzedawca (DSR), które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej małej firmy.

Akceptujemy płatności przez Pkruczek.pl tylko.

Jeśli nie masz konta Pkruczek.pl, proszę zarejestrować jeden dla siebie na (http://Pkruczek.pl).

Płatność musi zostać odebrana w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji. Upewnij się, że zamierzasz kupić lub zapłacić w tym okresie przed licytowaniem. Niezapłacony spór zostanie złożony do Pkruczek.pl dla niepłatnych oferentów.

Proszę nie pozostawia nam 1, 2, 3 lub 4-star szczegółowe sprzedawca oceny, ponieważ są one równa negatywnej opinii. Tylko 5-szczegółowe oceny sprzedawcy są mile widziane.

Tagi: motor silnik, wykrojnik motor, raczka motor, odziez motor, z motor driver, motor z motos, stroj na motor, damper z motor, z motor car, motor ¹.

Typ artykułu Części sprzętu / Części do maszyn
apply Tronxy X5S
material aluminum alloy
Nazwa marki Funssor
Condition New
Surface black anodized
name Funssor
Numer/Liczba modelu Tronxy X5S
thickness 5mm

Napisz opinię

Pokrewne produkty