Udostępnij
VR wymiana skóry dla Oculus Quest VR okulary Unisex anty-pot anti-wyciek światła blokowanie osłona oczu Pad dla Oculus Quest
Cena
zł54.05 -36 %
zł84.46
Dostępność W magazynie

VR wymiana skóry dla Oculus Quest VR okulary Unisex anty-pot anti-wyciek światła blokowanie osłona oczu Pad dla Oculus Quest

Bullet punkty:

1, utrzymuj zestaw do wirtualnej rzeczywistości w czystości: ta osłona na twarz VR może utrzymać zestaw słuchawkowy dla Oculus Quest 2 czysty i odporny na pot. Ta osłona na twarz dla Oculus Quest 2 wykonana jest ze skóry PU i pianki gąbczastej, która jest miękka i wygodna. To może utrzymać Quest 2 zestaw do wirtualnej rzeczywistości czyste i uniknąć moczony przez pot. Może przynieść ci więcej dzielenia się i doświadczenia, a ty możesz szczerze udostępnić swoje urządzenie VR rodzinie i znajomym.

2, lepszy widok: może zmieścić więcej kształtów twarzy i ich pola widzenia. Łatwe do czyszczenia, wystarczy użyć szmatki lub chusteczki nawilżane, aby usunąć pot.

3, humanizowane i praktyczne: pokrowiec z pianki PU jest przeznaczony dla tych, którzy noszą zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Szeroka konstrukcja rowka po obu stronach, rama zestaw do wirtualnej rzeczywistości może wejść swobodnie i nie zostanie ściśnięta przez osłona na twarz dla Oculus Quest 2.

4, ochrona obiektywu: silikonowy noski może zapobiec wyciekom światła podczas użytkowania i zapewnia lepsze wrażenia VR. Niestandardowa osłona obiektywu VR wykonana jest z EVA o wysokiej gęstości, chroniąc zestaw do wirtualnej rzeczywistości dla Oculus Quest2 przed zadrapaniami, zabrudzeniami i kurzem.

5, mała wskazówka: pakiet obejmuje tylko VR osłona na twarz, VR zestawy słuchawkowe i inne akcesoria do Oculus Quest 2 nie są wliczone w cenę.

Dane techniczne:

Nazwa: nadaje się do Oculus Quest 2 VR wymienna skórzana maska na oczy

Kolor: czarny

Materiał: PU

Z otworami wentylacyjnymi: tak

Waga: około 120g

Lista pakowania:

1 * VR Face Cove

Tagi: okulary vr 2, okulary vr xaiomi, olx okulary vr, okulary vr jakie, drin i okulary vr, retro okulary vr, okulary vr pad, okulary vr tello, okulary vr wifi, okulary 4d vr.

Liczba wyświetlaczy Pojedyncze
Wrażenia wizualne Z efektem imersji
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Stacje bazowe Nie
Typ czujnika /
Certyfikacja DOT
Kontrolery Nie
Nazwa marki Rondaful
Typ Other
Typ okularów 3D Red & blue
Numer/Liczba modelu VR Accessories For Oculus Quest 2
Uniwersalne okulary wirtualnej rzeczywistości Nie
Kompatybilne urządzenie Other

Napisz opinię

Pokrewne produkty