Udostępnij
Z pianki Memory żelowa poduszka lato lodowe poduszki ortopedyczne szyi Cervival dobre głębokie śpiące domowe pościel подушка powolne powracanie do kształtu
Cena
zł24.90 -57 %
zł57.91
Dostępność W magazynie

Pytanie i odpowiedź Problem zapachu: Z pianki Memory wykonany jest z polieterowego materiał poliuretanowy. Ze względu na materiał i procesy sam produkt będzie miał niewielki zapach. Jest to normalne i nie ma wpływu na stosowanie i zdrowie. Możesz umieścić poduszki w wentylowanym miejscu w chłodnym miejscu do wyschnięcia, a zapach automatycznie rozproszy się w ciągu około trzech dni. Bubble problem: Produkty z pianki Memory to jednorazowe formy piankowe na narzędzia ścierne, które nieuchronnie wytwarzają małe otwory przepuszczające powietrze w produkcie. Stomata jest również ważną podstawą do odróżniania gąbek z pianki memory. Pęcherzyki powietrza nie mają wpływu na użycie produktu. Zamiast tego może lepiej zwiększyć przepuszczające powietrze poduszki. Problem z różnicą kolorów: Wszystkie zdjęcia w tym sklepie są robione w naturze, ze względu na różnice w świetle, kącie i wyświetlaczu podczas fotografowania. Może występować pewna różnica koloru między obrazem a rzeczywistością. Kolor zależy od rzeczywistego produktu. Poduszka konserwacja: Po użyciu przez chwilę, proszę zabrać go do wentylowanego miejsca do wyschnięcia na powietrzu i dezynfekcji. To pomaga rdzeń poduszki pozostają elastyczne.

Tagi: poduszka masaż twarzy, poduszka medyczna do spania, poduszka do masażu pleców, poduszki ortopedyczna, poduszki memory foam, poszewka poduszki, poduszka h memory foam, ortopedyczna poduszka, poduszki podzewka, poduszki naroznik.

Color White with Blue
Use crowd Adult men / Adult women
Klasy quality
Features Cool,Comfortable
Typ wzoru DOT
Wypełnienie Memory Foam
Waga 0,5-1 kg
Zestaw typu no
Wykorzystanie Do pościeli
Numer/Liczba modelu NJ50S
Kształt Prostokąt
Package Included 1 * Cool Gel Pillow
Weight About 900g
Size About 50x30x10cm
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Liczba nici 100tc
Część NECK
Funkcja Masaż
Ilość tkaniny 20
Materiał 100% bawełna
Characteristic Orthopedics

Napisz opinię

Pokrewne produkty