Udostępnij
D & D Fantasy modułowe drewno strażnicze wycinane laserowo wszechstronny Outpost Tabletop Wargaming teren z 2 miniaturkami łuczników
Cena
zł61.73
Dostępność W magazynie

Ta strażnica DnD jest idealna do zaludnienia twojego miasta lub na pustyni. Dolne sekcje mają 2 "x 2" i około 3 "wysokości. Sekcja platformy zegarka ma 2.7 "x 2.7" i około 3 "wysokości, w tym sekcję dachu. Te elementy mogą być używane samodzielnie lub ustawione obok siebie w dowolnym układzie, który ci się podoba. Podobnie jak w przypadku reszty naszej linii dungeon, są one zaprojektowane tak, aby były modułowe i stylizowane, aby płynnie komponować się z resztą kolekcji.

Wycinane laserowo stołowe miniatury terenu dla Dwarven Forge, Pathfinder, Dungeons and Dragons, War Machine lub jakiejkolwiek innej gry na stole. Każda modułowa strażnica D & D wykonana jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej, wytrzymałej i łatwej do złożenia.

Nasz sprzęt do gier CZYY jest modułowy, więc wszystkie płytki lochu i komponenty są ze sobą kompatybilne.

Zestaw zawiera:

-Strażnica (2 "x 2" i 6 "wysokości) x 2

-3 "x 1" chodnik x 1

-Podstawa połączenia 7 "x 2" x 1

-Archer (skala 28mm) x 2

Cechy:

-Wieże są uniwersalne, mogą być używane samodzielnie lub połączone przez chodnik i bazę, aby stać się wojskiem.

-Skala 28mm, pasuje do większości standardowych minis.

-Ze szczegółowymi instrukcjami, łatwe w montażu.

-Modułowa konstrukcja, większa skalowalność!

Montaż może wymagać kleju.

Tagi: dobre kabiny prysznicowe, gogle home stacja pogoda, gatta rajtuzy dla dzieci, brelok do kluczy szpital, bagaznika peugeot 407 sw, dekra zestaw do manicure, bagazniki dachowe kielce, gofer z kubusia puchatka, antena wifi do samochodu.

Przedział wiekowy > 14 lat
Typ artykułu Model
Pochodzenie CN (pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty