Udostępnij
SHINU dwuogniskowe okulary do czytania mężczyźni widzą daleko lub w pobliżu czytelników okulary do czytania óculos Gafas Очки для чтения 6131 C3
Cena
zł66.55 -25 %
zł88.75
Dostępność W magazynie

Informacje o rozmiarze

C1

C3

C4

C6

Dziękujemy za zakup produktów ZHANZHAO

(W tym marka SHINU, medellong, KUDEE i UOOUOO). Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych produktów i usług. Uprzejmie informujemy, że potrzebujesz około tygodnia, aby dostosować do nowa para okularów bez względu na to, czy jest to okulary do czytania, czy okulary dla osób z krótkowzrocznością, soczewką jednoogniskową czy progresywną. Normalne jest odczuwanie niewielkiego dyskomfortu, gdy nosisz go na początku. Jeśli nadal czujesz się nieswojo po tygodniu, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Podaj nam więcej szczegółów, jak tylko możesz, abyśmy mogli dostarczyć ci najlepsze i poprawne rozwiązanie na czas. W każdym razie postaramy się jak najlepiej, aby pomóc ci poprawić korektę wzroku jako niezawodną chińską markę sprzedającą się na całym świecie.

SHINU historia marki

SHINU: mała i piękna chińska marka okularów.

SHINU Chinese oznacza wizualne niewolnictwo, więc SHINU zawsze był zaangażowany w produkcję i dostosowywanie okularów optycznych związanych z wizją. Po raz pierwszy zarejestrowaliśmy się w chinach w 2015 roku i zarejestrowaliśmy się w usa, wielkiej brytanii, niemczech, rosji i brazylii w 2016 roku. Mamy nadzieję, że więcej boga (kupujących) może nas wspierać i dać nam możliwość dostarczenia lepszych produktów i usług.

Od momentu powstania SHINU zawsze nalegaliśmy na jakość i obsługę. Naszym głównym produktem są optyczne okulary funkcyjne, które są prawie ceną jednej dziesiątej fizycznego sklepu, ale zachowują tę samą jakość i obsługę. Tak więc w ciągu ostatnich czterech lat nasza sprzedaż rośnie, ale wciąż nie ma dużego zysku. Zadowolenie klienta i uznanie produktów i usług jest naszym celem.

Tagi: modne okulary do czytania, okulary do czytania męskie minusy, okulary do czytania męskiereexunky, okulary do czytania dla mężczyzny, okulary do czytania proste, retro okulary do czytania męskie, brilu okulary do czytania, okulary do czytania men, gotowe okulary do czytania, zwykłe okulary do czytania.

Wysokość obiektywu 3.8cm
Typ artykułu OKULARY
Numer/Liczba modelu 6131BOBICAL
Rama materiał Octan
Typ okularów OKULARY DO CZYTANIA
Hinge Spring
Szerokość soczewki 5.4cm
Materiał soczewki Cr-39
Powłoka Hc
Kolor soczewki Jasne
Nazwa marki SHINU
Place of Origin Zhejiang, China (Mainland)
Płeć Unisex
Właściwość soczewki do okularów Przeciwodblaskowe

Napisz opinię

Pokrewne produkty