Udostępnij
Gniazdo zasilania prądem stałym z kablem do HP Pavilion 17-y 17-x 17-g seria 799750-Y23 810327-006
Cena
zł31.23 -10 %
zł34.70
Dostępność W magazynie

Gniazdo zasilania prądem stałym z kablem do HP Pavilion 17-y 17-x 17-g seria 799750-Y23 810327-006

Kompatybilny Model : Dla HP Pavilion 17-y 17-x 17-g serii 799750-Y23 810327-006

Pakiet zawiera: 1/2/5/10 sztuk DC POWER gniazdo typu JACK wtyczka do wiązki przewodów kabel

Wysyłka:

Kiedy składasz zamówienie, wybierz metodę wysyłki i zapłać za zamówienie, w tym za wysyłkę. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.

Nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła i podatki za import do twojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie zwrócimy kosztów wysyłki za odrzucone przesyłki.

Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków importowych, a kupujący jest odpowiedzialny za cła.

Zwroty :

Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepiej, jak potrafimy.

Zwrócimy ci pieniądze, jeśli zwrócisz przedmioty Within30days O otrzymaniu przedmiotów z jakiegokolwiek powodu. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli przedmioty zostaną uszkodzone lub utracone, gdy zostaną zwrócone, kupujący będzie odpowiedzialny za takie uszkodzenie lub stratę, a my nie damy kupującemu pełnego zwrotu pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.

Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić przedmioty.

Gwarancja i konserwacja:

Oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę W ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu.

Oferujemy również 12 miesięcy Wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Jeśli jakakolwiek część wymaga wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.

Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistycznej z nami. Po przekazaniu produktów firmie logistycznej, prześlij nam numer śledzenia. Jak tylko otrzymamy przedmioty, naprawimy lub wymienimy je jak najszybciej.

Informacje zwrotne:

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

Tagi: szczypce do kabli c f arne, plastikowe kanapa dzwignia, taniec z gwiazdami na żywo, szdldt bluetooht headphone, tanie telefony z androidem, taniec w świecących butach, szczyrk biały krzyż kamery, tanie tornistry dla dzieci, szczypce do zaciskania 4mm.

Numer/Liczba modelu 799750-Y23 810327-006
Nazwa marki Jintai
Compatible Model FOR HP Pavilion 17-y 17-x 17-g Series
Pochodzenie CN (pochodzenie)
Pakiet Tak
Stan produktów Dostępny w magazynie
Type DC POWER JACK W/ CABLE
Typ Złącza
Package Box
Certyfikacja NONE

Napisz opinię

Pokrewne produkty